Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2019, 09:37   #34
Dedallot
 
Dedallot's Avatar
 
Reputacja: 1 Dedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputację
Jak mówiłem moja postać dostosowała ciało do własnych potrzeb, a jest pacyfistą, więc pozbyła się wszelkich systemów bojowych, które były jej zbędne, do tego to był prototyp a nie w pełni przystosowana bojowo jednostka.
A jeśli chodzi o wtapianie miliardów to tak to wygląda z tworzeniem nowych technologii. Ile pieniędzy poświęcono na prace nad rozwiązaniami, które zatrzymały się na poziomie prototypu. Z tym, że ten prototyp działał i miał spowodować przełom w militaryzacji. Do tego jak mówiłem, moja postać skasowała im plany.

W swojej postaci chciałem wrzucić niemal wszystko w komputery i psychologię. Ona się ukrywa więc nawet "fizycznie" chce jak najmniej się wyróżniać, dlatego okroiła możliwości fizyczne swojego ciała, aby ciężej było ją odróżnić od każdej innej dwudziestoletniej dziewczyny.
 
__________________
Czy widział ktoś Ikara? Ostatnio kręcił się przy tamtych nietestowanych jetpackach...
Dedallot jest offline