Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2019, 18:07   #52
Gerwazy
 
Reputacja: 1 Gerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputację
Dziękuję za zaufanie.

Skoro nikt nie miał nic przeciwko i jednomyślnie zrobiliście mnie swoim MG, niech bogowie erpegów mają was w swojej opiece, to proszę mi tu na PMie wyskakiwać z linków do kart postaci.

Ja tymczasem postaram się skontaktować z henem i popielem celem dodatkowej rekrutacji. Przyda się świeże mięsko armatnie, znaczy nowi wartościowi gracze chciałem rzec.

Zwlekać też za długo nie mam zamiaru i do niedzieli ruszymy dalej z sesją. Odpisy do ostatniego posta już są, ale gdyby się pojawiły nowe pytania to walcie śmiało tu w komentarzach. Pozostałe zasady zostają niezmienione. Brak wcięć nabiera mocy urzędowej i tego proszę się trzymać.

PS: Przepraszam jeśli brzmi to nieco chaotycznie ale piszę aktualnie z komórki do czego jakoś specjalnie przyzwyczajony nie jestem.
 
Gerwazy jest offline