Wątek: Na smoka!!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2007, 11:53   #15
Kokesz
 
Kokesz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputację
Słysząc słowa maga Bogrim zatrzymał się zaskoczony. Myślał, że skoro Aslain podążył za nimi to był przynajmniej podobnego zdania co oni. Jak się okazał mylił się.
- O gnomach Mistrzu Aslainie proszę źle nie mówić - powiedział spoglądając z lekkim uśmiechem na maga. - Te kurduple mają talent do inżynierii. Sam jedtem inżynierem więc wiem co mówię. Znałem kiedyś jednego gnoma bardzo dobrze. Zwali go Nessik. Naprawdę bystra istota. Miał wiele ciekawych pomysłów... ale nieważne. - Machnął ręką. - Nie o tym mieliśmy mówić. Nie wiem jak pan Valles, ale ja nie mogę się za bardzo skupić gdy jestem głodny. Jednak rozumiem twoje niezadowolenie. - Ciągnął dalej gładząc się po brodzie. - Może w ramach kompromisu zostaniemy tu, ale poszukamy jakiegoś jadła tutaj w obozie.
 
__________________
Nic nie zostanie zapomniane,

Nic nie zostanie wybaczone.
Księga Żalu I,1
Kokesz jest offline