Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2019, 22:11   #238
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 33 - 2037.III.21; sb; ranek

- Oki, no to mój post jest :> Termin powiedzmy, że do pt. 17.V. Czyli mniej więcej roboczy tydzień na sklejenie posta. Ale jakbyś dał radę napisać wcześniej to może i mnie by się udało wcześniej odpisać



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)
- Ruben; 10/10; zdrowy; (Ranga II; Skany)
- Dunkierka; 10/10; zdrowa; (Ranga I; Zbrojny)
- Junior; 10/10; zdrowy; (Ranga I; Zbrojny)
- Frank; 10/10; zdrowy; (Ranga III; Lekki)
- Jarl; 7/10; ranny; (Ranga I; Lekki)
- Hahmed; 10/10; zdrowy (Ranga I; Lekki)




- Oki, doki. W Tesco minęło klejne kilka nerwowych minut.

- Lawowi wspólnie z obsadą z NY udało się zdobyć i przesłać kody identyfikacyjne do MEC-a dlatego odtąd MEC gra w tej samej drużynie.

- Chłopcy i dziewczyny Alvareza zbierają się do ewakuacji. Ale jeszcze są w zasięgu głosu no i macie komunikatory. Jeśli nic się nie zmieni to pewnie się zawinął spod tego adresu.

- Moritz podał swoją ekspertyzę przez komunikator. Wychodzi na to, że marnie ocenia możliwości ukrycia się po wyjściu na zewnątrz. Radiowozy, drony, latadełka no szanse wykrycia są dość spore. Niemniej pewności nie ma póki się nie spróbuje. Wyjście na zewnątrz raczej zaowocuje wykryciem i pewnie pościgiem/starciem. Przynajmniej tak bazowo. Chyba, że coś wymyślisz na tę okoliczność.

- W tej turze chciałbym wiedzieć co robicie Czyli czy zawijacie się na zewnątrz jak tak to jak, czy jednak nie, co z MEC-iem, próbujecie coś jeszcze negocjować z alvarezowcami czy nie itd.


---


- Chyba tyle ode mnie. Jak coś niejasne no to pytaj śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline