Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2019, 00:05   #134
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Oki, doki, mój post jest :> Jeśli chodzi o termin powiedzmy na wrzucenie postów to do pt. 10.V.



Stan Zdrowia:

Gabrielle 12/12; zdrowa (0) (25 PD)
Karl 14/14; zdrowy (0) (-130 PD)
Bernard 14/14; zdrowy (0) (55 PD)
Tladin 15/15; zdrowy (0) (-115 PD)
Klaus 10/10; zdrowy (0) (50 PD)


PD


- Gladin, Kerm i Zara po 5 PD za gadki w ratuszu.

- Gladin, Kerm i Zara po 5 PD za współpracę przy omawianiu planów na podróż.

- Kerm 5 PD za wrzucenie posta we względnym terminie.






Omówienie



- Chłopaki powiem od siebie tyle, że ja naprawdę honoruję różne zdarzenia losowe i wystawiam L4 o ile mnie ktoś powiadomi o czymś takim na czas. Staram się traktować Was fair no ale chciałbym dostać to samo z powrotem.

- Druga sprawa to termin i wrzucanie postów. Termin to termin. Dla obu stron. Termin Waszej tury to na komplet akcji zakończonej wrzuceniem posta na forum. Zwłaszcza jak daję zielone światło, że czas kończyć daną turę i wrzucać docowanie w post. Nie chciałbym ingerować w Wasze pisanie kto co ma i kiedy wrzucać. Ale chciałbym abyście wyrobili się z wrzuceniem postów w swojej turze. Bez tego blokujecie moją turę a to fajne nie jest.


---

- Oki, doki. Z ogólnych ogłoszeń tyle. Teraz co do aktualnej sytuacji w sesj.

- Tladin jest w krasnoludzkiej karczmie. To co się wywiedział to mniej więcej efekt plotkowania i rzutów. O Bastionie niezbyt wiadomo coś nowego ale krasie podzieliły się legendami o Górach Środkowych. No i Tladin dostał namiar na kronikarza. Masz swobodę manewru co do wizyty w karczmie albo u kronikarza.

- Bernard jest w miejskich kazamatach. Noże, miecze, plecaki itd. zostały na stróżówce więc ich nie macie przy sobie. Dokładniej na parterze budnku głównego w jakimś chyba biurze. Klaus się wziął i zaczytał notesem/tomikiem czy co tam dorwał. Pozostałe bibeloty po Friedmanie pi x oko masz opisane w poście. Poza tą dwójką w gabinecie jest dwóch strażników. Jeden, ten starszy, siedzi za swoim biurkiem a drugi stoi obok.

- Karl wrócił z zakupami do "Włóczykija". Przy okazji miał okazję obserwować wymarsz wojska.


Co do zasobów to na tą chwilę wygląda to tak:

- Klaus 120 pkt / wydane: 0 pkt. (deklarka na dwukółkę 100 pkt -20% = 80 pkt)
- Gabrielle 100 pkt / wydane: 0 pkt.
- Karl 100 pkt / wydane: 100 pkt. (muł)
- Bernard 90 pkt / wydane: 0 pkt.
- Tladin 100 pkt / wydane: 0 pkt.


- Resztę zapasów podumam jak rozliczyć. Na razie trochę oczy mi się już mienią.


---

- Ode mnie chyba tyle. Jakby było coś niejasne no to pisać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline