Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2019, 00:00   #64
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gerwazy Zobacz post
Pozwolę sobie oficjalnie przywitać Ciebie Hen i zaprosić do wspólnej zabawy. Mam nadzieję, że nie pożałujesz decyzji dołączenia do tej sesji.

Jak na ten moment nie otrzymałem żadnej odpowiedzi od Popiela.

W związku z dołączeniem Hena napotkałem niewielki problem, otóż będzie niezbędna zmiana avatarów na prostsze, gdyż utworzenie nowego avatara na wzór tych zrobionych przez Shiva przerasta moje umiejętności obróbki graficznej.

Co do sesji, bardzo mnie cieszy wasze zaangażowanie. Postaram się równie szybko dodać odpis. Tak jak wspominał Hen, będzie to moment w którym poznacie się z jego postacią tak aby całość graczy była w komplecie.
Nie chciałbym być źródłem problemów, a avatar "na wzór" zrobię sobie w wolnej chwili, możliwe, że nawet będzie podobny. Chyba że ktoś potrafi, to nie pogardzę pomocą.

I cieszę się że mogę do Was dołączyć, podoba mi się skład i wierzę w udaną wspólną grę.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline