Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2019, 23:34   #180
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Zrobił mi się znów niesamowity nawał pracy i nie wiem jak i kiedy się wygrzebię. Nie jestem w stanie ciągnąć wszystkich moich gier i muszę z jakiejś zrezygnować. Ponieważ mimo najszczerszych chęci wszystkich zainteresowanych mag mi nie leży, postanowiłam pożegnać się z Tą sesją. Decyzja jest z mojej strony przemyślana i ostateczna. Wstawię jeszcze ostatni post. Do decyzji MG pozostawiam czy Waleria zostanie NPCem czy też zginie w tragicznych okolicznościach (jeśli to drugie pociągnę grę do jej śmierci).

Dziękuję wszystkim za wspólną grę.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline