Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2019, 16:11   #151
Jessica Hyde
 
Jessica Hyde's Avatar
 
Reputacja: 1 Jessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputację

Liwia przez dłuższą chwilę przyglądała się kamienicy, do której mieli przywieźć domniemanego kultystę. Budynek nie wyglądał kwaterę wielkiego i znanego astrologa i, zdaniem Liwii, idealnie nadawał się na centrum tajnych operacji. Samotny dom, na odludziu, zwracałby więcej uwagi, niż ogólnie dostępna kamienica w środku miasta.

Ale, z drugiej strony Liwia nie bardzo wyobrażała sobie, jak by można do tej kamienicy 'dostarczyć' Beidera w taki sposób, by nikt na ten fakt nie zwrócił uwagi. Kanałami? Jeśli ta część miasta została w ogóle skanalizowana...

A może by go tak spić w trupa i, nieświadomego, poprowadzić jak owieczkę na rzeź? Istniała oczywiście szansa, że pozostali będą mieli jakieś ciekawsze czy bardziej praktyczne pomysły. To jednak należało omówić później, w zacisznym miejscu.


* * *

- Konradzie, sądzisz, że ludzie uwierzą w taką bajeczkę i będą bardziej szczerzy, otwarci i prawdomówni? - Liwia była pełna wątpliwości.

- Przeszukanie mieszkania wiąże się niewątpliwie z ryzykiem, jednak jak zauważył pan Peter, może dostarczyć nam wielu ważnych informacji. Myślę, że byłabym w stanie przyjrzeć się bliżej jego siedzibie nie zwracając na siebie uwagi. A w razie czego - Liwia zrobiła krótką przerwę - zawsze mogę stwierdzić że jestem medykiem i poproszono mnie o pomoc.

 
Jessica Hyde jest offline