Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2019, 00:05   #458
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mam nadzieję, że to nic poważnego :/
Nieee tam bardziej frustrujące niż cokolwiek innego. Mam zaburzenia regulacji gospodarki wodnej w organizmie. Odwadniam się i jest to wyczerpujące nie mam tyle sił ile bym chciał żeby robić rzeczy które sobie zaplanowałem.

Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
Mam nadzieję, że to nic poważnego :/
W takim razie dam ci jeszcze chwilę, ale nie mogę przeciągnąć za długo, także ostatecznie muszę wrzucić jutro jeszcze przed wieczorem. Nawet przed południem.

Komórek nie macie, bo nikt ich nie odebrał, a z kolei nikt ich nie odebrał, bo sanitariusze zrobili się deko niecierpliwi i sytuacja groziła bójką w niekorzystnych warunkach

EDIT:
W razie czego możesz śmiało opisać całą drogę, loft, jakieś drobne dialogi z bliskimi Adamowi NPCami. Feel free
Nie chcę stopować rozgrywki po prostu ciężko mi się skupić na pisaniu ze zmęczenia / wyczerpania :/ myślałem że w razie czego mógłbym opisać to w ramach flashbacku

Myślałem żeby ściągnąć Śrubę kumpla Adama w dostawczaku ze śniadaniem z Macka.

Szkoda że się nie udało z komórkami ale nie mam pretensji nie warto było ryzykować bijatyki. Po prostu miałem nadzieje że Alicja hakerko - informatyczka dziewczyna Adama sklonuje telefony i posprawdza numery czy PINGi z wież telefonicznych żeby coś fajnego znalleźć. W sumie Adam też mógłby coś popróbować skoro ma backround w Informacji Naukowej.

Z drugiej strony nie żałuje tego braku komórek jakoś bardzo mocno bo martwiłem się że po PINGach z komórek trafili by do loftu i Maciej miałby kłopoty.

Spróbuje coś wrzucić ale jeżeli nie wrzucę to nie ma co stopować rozgrywki

Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Post poprawiony.


Karl tam idzie.

Wybacz, że słabo się udzielam tekstowo, ale ostatnio czas przecieka mi przez palce. Klient ma event niedługo i nagle wszystko mu się przypomniało. Masakra. Ale po 20 powinno mi się uspokoić.

Powodzenia! Mam paru znajomych co pracują i w firmach i wusługach niektórzy klienci są koszmarni :/
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-05-2019 o 00:07.
Brilchan jest offline