Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2019, 19:57   #461
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Wszyscy
Post poszedł. Ta tura była wręcz ekstremalnie długa. Nie chciałbym takich powtarzać, bo część osób się potężnie wyczekała. Wrzucę tym osobom jakieś PD w ramach wynagrodzenia za cierpliwość. Jak najbardziej rozumiem też, że po części było to spowodowane moją nieobecnością przez 4 dni.
Jeśli bym na coś nie odpisywał albo nie odpowiadał, to trąćcie mnie w komentarzach czy na PW, bo najprawdopodobniej jest to spowodowane przeoczeniem. I jak czegoś potrzebujecie, to dawajcie znać.
Kolejną turę chcę zacząć w najbliższy piątek.
Już nie jesteście ograniczeni przez 13:00 czasu sesyjnego! Możecie spokojnie wykraczać poza nią!

Brilchan, Mike, rozumiem, że możecie mieć problemy. Wiadomo, zdrowie i obowiązki ważniejsze niż sesja. Jak nie będziecie mieli sił albo czasu na rozgrywanie, to po prostu wrzucajcie jakieś krótkie deklaracje, które pozwalają na popchnięcie akcji. Nie musi być nic długiego ani nic wielkiego. Może być jedno zdanie w komentarzu czy na docu (jeśli będzie się odnosiła do jakiejś akcji na docu). Choć teraz nawet jakbyście całkowicie zaniemogli, to nie będzie miało takiego impaktu. Tym razem od waszej deklaracji nie zależy to, co zobaczy inna postać.

Brilchanowi dzięki za poświęcenie, dorzucę ci trochę PD

Noraku dostał PW z danymi.

Grave Witch i KlaneMir, dostaniecie swoją część, ale obecnie trochę padam. Muszę ciut odpocząć przed zabraniem się za część dla was. Wiem, że muszę się spieszyć.

Lynx Lynx, ma telefon, jak najbardziej. Nawet nagrywał, żeby wezwać do boju swoją armię, ale internecik zdechł

Brilchan, w takim razie szybkiego powrotu do zdrowia!
Wrzuciłem opis drogi, ale to bardziej szkielet, który możesz sobie rozbudować, jeśli chcesz. Specjalnie nie dawałem zbyt wiele szczegółów, bo zasygnalizowałeś, że chcesz to opisać
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 18-05-2019 o 20:01.
Alaron Elessedil jest offline