Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2019, 21:51   #557
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 15 - 1940.III.15; pt; przedpołudnie; Dunkierka

- No to mój post jest :> Mam nadzieję, wrócić do standardowego trybu cotygodniowego postowania :> Termin na tą turę powiedzmy do cz. 23.V. Od pt chiałbym zabrać sie za swój post.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; -;zdrowa; zmęczenie od -1 (od 16:30 -2)
st.ag Kenneth Hawthorne 10/10; -; zdrowy; zmęczenie -1 (od 14:30 -2)
st.ag George Woods 10/10; -; zdrowy; zmęczenie -1 (od 12:30 -2)
mł.ag Evelyn Leigh 9/10; -; draśnięta; zmęczenie -1 (od 11:30 -2)


---



- Elf - Nie wiem ocb ale nie dałeś ani posta ani słowa wyjaśnienia. Dlatego Evelyn traci 1 Zdrowia i ma obecnie 9/10 Zdrowia.

- No to wyjechaliście z St. Menehould ok 06:00 i mniej więcej w tym czasie skończyła się ulewa. Więc warunki jazdy poprawiły się. Zgodnie z deklarką Aiko jechaliście nieco szybciej (ok 10%) od bezpiecznej jazdy (bez kulania). Dlatego było kulanie kostul ale się udało więc dojechaliście bez kłopotów do Dunkierki. Zeszło na to ok 4 h. Dlatego ok 10:00 podjeżdżacie pod Dunkierkę i ok 10:15 wysiadacie w porcie.

- W międzyczasie pogoda się poprawiła. Ulewa się skończyła, potem przez jakiś czas był pochmurny poranek na końcu jednak się rozpogodziło. Chociaż na krótki rękaw dalej byłoby nieprzyjemnie chłodno więc lepiej mieć coś na sobie w stylu palta czy płaszcza aby czuć się wygodniej.

- Na miejscu są odnalezione zguby czyli dwa samochody: osobówka i cieżarówka. Co do rysopisu, blach czy innych detali pasują do tego co ustaliliście w śledztwie wcześniej.

- Policjantami na miejscu dowodzi kap. Christien Corben. Wygląda na to, że namierzyli pojazdy tuż przed świtem czyli niedługo przed tym gdy radiowóz zatrzymał agentów w St. Menehould. Czyli udało się przekazać o tym wiadomość prawie od razu.

- Trafiliście na moment w którym ekipa kryminalna zwija się do laboratorium więc możecie rozejrzeć się po samochodach.

- Z ustaleń policji wygląda, że na załogi pojazdów czekał kuter i razem przepakowali kanistry na kuter i odpłynęli. Około doby temu. Ponoć mówili po niemiecku/flamandzku i mieli ze sobą jednego chorego/poszkodowanego jakiego przywieźli samochodami i też zapakowali na kuter.

- Policja raczej nie ma realnych możliwości poszukiwań pełnomorskich ani uprawnień by grzebać w portach innych państw. Takie rzeczy to straż przybrzeżna albo po prostu flota czy marnarka a w działaniach na terenie innych państw to dyplomacja itd.

- Z rysopisu kutra wydaje się jedna z mrowia kutrów rybackich. Ani szybki, ani wielki, ani ładny. Po prostu kuter rybacki. Pod holenderską banderą i numerowowym skrótowcem jako nazwą. Czyli w rybackim porcie czy na morzu to jedna z mrowia podobnych jednostek pod banderą neutralnego państwa.


---

- Chyba tyle z mojej strony na tą turę. Jakby co to pytać i czekam na posty
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline