Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2019, 01:50   #141
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 25 - IX.01; wieczór

- Ok, no to post jest to czas na komenty :> Co do terminu myślę, do cz. 23.V.



- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy;
- Marcus 6/9 RL > s: ranny; rany -3/-6;
- Alex 9/9 RL > s: zdrowy;



PD



- Amu i Dhagar po 5 PD za aktywne rozmowy z lady Amari.

- Amu i Dhagar po 5 PD za ładną współpracę i aktywność w doc.

- Amu 5 PD za ciekawy dialog z lady Amari.




Omówienie


- Sprawy oficjalne z szefową i jej świtą macie zaliczone. Teraz więc każdy zaczyna swój czas wolny. Macie wolne aż do 9 rano gdy trzeba się stawić w "Hamiltonie" na odprawę.

- Nieco pouzupełniałem tą docową ściągę w sesji.


@Marcus


- Marcus jest w "Hamiltonie" czyli pewnie najdroższym hotelu w mieście. Więc jest i jakość ale i za odpowiednią cenę.

- Dokładniej to tak:

- kąpiel w ciepłej wodzie 20 g.
- kąpiel z towarzystwem 60 g.
- najtańszy pokój (+ kolacja i śniadanie) 40 g.
- pokój z towarzystwem (+ kolacja i śniadanie) 120 g.

- Jeśli Marcusowi pasują takie ceny no to wybierz opcję i odpisz odpowiednie gamble z KP. Jeśli decydujesz się na towarzystwo to możesz sobie poświatotworzyć z focią czy imieniem w tych ramach co jest w poście.

- W innych lokalach na mieście ceny i jakoś są pewnie nieco lub dużo niższe. Więc jeśli "Hamilton" Marcusowi z jakichś względów nie odpowiada to może z nich skorzystać. Tańsze dziewczynki są w "Wilgotnej" a tańsze pokoje na całym mieście. Wtedy może po prostu powiedz jaką sumę jesteś gotów przepuścić przez noc to podumamy na co go stać.

- No i w ogóle w tej turze chciałbym wiedzieć jak Marcus zamierza spędzić wieczór.



@Vesna


- Właściwie dużo do gadania nie ma. Ralf twierdzi, że Nemesis powinien być w "Blue Star" a potem w spokoju Vesna i Alex pojechali do "Fleurs". Tam na schodach spotkali Jasmine, ale krótko bo do pracy szła a w apartamencie Kristin. Reszta jest do rozegrania w tej turze.


---


- Chyba tyle z mojej strony na tą chwilę. Jeśli jakieś pytania czy deklarki to pisać śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline