Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2019, 23:28   #1527
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Ja oddałem pałeczkę bo nie miałem pomysłu. Jakoś za dużo w robocie i w życiu się dzieje
Wolałem zostawić to innym a do tego czekałem na MG ze znakami od najemników. Weekend nie dał mi możliwości pisania
Jutro w pracy postaram się przysiąść, ale kiepsko to widzę.
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Nie doczekał się. Raz, bo nie było tu nadzorcy, a jakiś człowiek pełniący obowiązki w najlepszym razie urzędnicze, dwa, nie było portu, a prowizoryczna przystań przeładunkowa, a trzy - najemnicy nie znali każdego jednego granicznego.
Zapewne zareagowaliby w stylu "no co Ty, Parszywca nie poznajesz?" (Ewentualnie "No co Ty, Kuntza Shredera...", gdyby to jego glejt wybrano), ale nikt niczego z nimi nie ustalił.
16.05 pojawił się post MG "ze znakami od najemników". Już nie mówiąc o tym, że wcześniej miałeś miesiąc na ustalenie z nimi wspólnej wersji.


@ druidh

Wersja by Galeb - "Nie zwracajcie na nas uwagi, nie uczestniczymy w Waszej wojence, nie jesteśmy ważni, idziemy sobie, nie ma sensu byś w ogóle raportował o nas dowódcy".

Wersja by Leo - "Zwracaj na mnie uwagę, uczestniczę w Waszej wojnie w randze wyższej niż Twoja, jestem ważna, nigdzie nie pójdę dopóki się nie dowiem dlaczego macie problemy, wołaj dowódcę!".
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline