Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2019, 09:38   #1528
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wersja by Galeb - "Nie zwracajcie na nas uwagi, nie uczestniczymy w Waszej wojence, nie jesteśmy ważni, idziemy sobie, nie ma sensu byś w ogóle raportował o nas dowódcy".

Wersja by Leo - "Zwracaj na mnie uwagę, uczestniczę w Waszej wojnie w randze wyższej niż Twoja, jestem ważna, nigdzie nie pójdę dopóki się nie dowiem dlaczego macie problemy, wołaj dowódcę!".
Nom, ale czy ja dobrze rozumiem, że Galeb mówił do Gustawa, jak by on tym regularnie wojującym na żołdzie jednak był?
Wtedy my do dowódcy z Hakonem, a reszta wieje na przełęcz. Nas powieszą, a oni wysadzą co trzeba.
Albo zajmując odpowiednie lokacje w mieście puścimy je z dymem. Albo spróbujemy ich pokonać wyciągając jednocześnie wszystkie bronie na raz. A niziołek będzie wszystkich śledził.

Myślałem szczerze mówiąc, że to że Baron się pod kogoś podszywa mamy już za sobą i możemy przyjąć jako pewnik.
 
__________________
by dru'
druidh jest offline