Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2019, 15:04   #227
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
Wrzuciłem co wczoraj skleciłem. Jak za późno to się usunie najwyżej. Trochę mi szkoda, żeby się zmarnowało.
Przerzuciłem zatem mój post poniżej Twojego, by była zachowana chronologia. Dodałem też efekty działań Jagody (ale efektów, tak samo jak działań, malutko).


Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
A tak w ogóle to czy ktoś z drużyny ma jakikolwiek pomysł? Gie już nie jest strażnikiem, to może zagłębić się w świat przestępczy w poszukiwaniu informacji.
Deklarację przyjąłem. Babka wyglądała na "dzianą", nikt się nie pchał Belce w zlecenie bo zapowiedział, że łeb urżnie i do szyi nasika, ale tej nocy co zniknęli byli widziani jak szli (nie razem oczywiście) mostem wschodnim na południe, po jakimś czasie przeszli też zachodnim na północ, a potem już ich nie widziano - czyli w sumie informacje jakie uzyskał powtórzyły się.

Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
Ciężki weekend miałem. O jakich osobach mowa? Skąd ciąg logiczny "jeśli były przy pierwszym punkcie i na trasie, to nie zniknęły"?
O osobach Nezzie i Belki, które szły z punktu 1 do punktu 2 i które były widziane zarówno przy pierwszym punkcie jak i na trasie. Przykład z naszego świata: Jakby zaginieni jechali samochodem z Warszawy do Berlina i widziano by ich w Warszawie, w Poznaniu i na przejściu granicznym to jest raczej pewne, że to nie w Polsce zaginęli, więc nie ma sensu ich tu szukać.

@ wszyscy

Wiecie, zawsze możecie zadeklarować akcję "myślę", "zastanawiam się", "staram się zrozumieć", itp - to są takie same akcje jak "walę go pałą w łeb" czy "wspinam się po linie". Int to taki sam współczynnik jak Zr czy WW i też mogę go testować.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 20-05-2019 o 15:16.
hen_cerbin jest offline