Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2019, 15:32   #139
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 9 - 2519.VII.31; zmierzch

- Oki, doki, mój post jest :> Jeśli chodzi o termin powiedzmy na wrzucenie postów to do pt. 24.V.



Stan Zdrowia:

Gabrielle 12/12; zdrowa (0) (25 PD)
Karl 14/14; zdrowy (0) (-125 PD)
Bernard 14/14; zdrowy (0) (65 PD)
Tladin 15/15; zdrowy (0) (-105 PD)
Klaus 10/10; zdrowy (0) (50 PD)


PD


- Gladin i Zara po 5 PD za ładne dialogi w doc.

- Kerm 5 PD za ogarnięcie swoich zakupów.

- Gladin 5 PD za odegranie szacunku wobec starszych khazadów.

- Zara 5 PD za zgrabne poprowadzenie dialogu w kazamatach.



Omówienie




- No przepraszam za poślizg wczoraj się już nie wyrobiłem. No ale dzisiaj już jest post

- Oki, minęła kolejna pora doby. Jest pod wieczór. Czyli koniec dnia, jeszcze widno jak w dzień no ale widać, że końcówka i za godzinę czy dwie będzie zmierzch, wieczór itd. Na zewnątrz jest pochmurno i na samą koszulę to nawet dość nieprzyjemnie by było. No a wewnątrz to wewnątrz.

- Rozmowy u krasiów i w kazamatach myślę, że są raczej zakończone. Ale jeśli ktoś, coś jeszcze chce no to niech się dialoguje w tej turze. Niemniej jak mówię raczej jest tendencja na zakończenie tych scenek. Dlatego w razie potrzeby to Bernard i Tladin mogą wrócić do "Włóczykija" i tam coś rozegrać. No albo gdzie indziej jeśli wola taka ino wtedy deklarkę bym chciał co, z kim i gdzie.

- Jeśli zamierzacie się spotkać razem to myślę dobrze by było to rozegrać w doc.


Co do zasobów to na tą chwilę wygląda to tak:

- Klaus 120 pkt / wydane: 0 pkt. (deklarka na dwukółkę 100 pkt -20% = 80 pkt)
- Gabrielle 100 pkt / wydane: 0 pkt.
- Karl 90 pkt / wydane: 110 pkt. (muł, oliwa x3, lina, łom, pasza x3)
- Bernard 90 pkt / wydane: 0 pkt.
- Tladin 90 pkt / wydane: 10 pkt. (na krasiów)


---



- I z mojej strony na tą chwilę chyba tyle. Jeśli coś niejasne, jakieś pytania czy deklarki no to pisać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline