Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2019, 17:22   #806
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Post

Post wisi w temacie. Miałem nieco więcej czasu, to zrobiłem też nieco porządków na GDocu:

- wyliczyłem i dodałem procenty do Outdoorsman za Scout Handbook do Waszych KP,
- usunąłem zużyte/utracone podczas wędrówki fanty z wora ekipy (napoje, żarcie, kwiaty, 1x Junk),
- usunąłem fanty, które poszły na barter (czyli: przeczytany Scout Handbook, Oxygen tank, Small statuette, Radscorpion limbs, zepsuta strzelba Lever-action, stare/używane zestawy narzędzi - w tym medycznych, bandolier z pasem, Brass Knuckles, Sawed-Off Shotgun, Varmint Rifle, broń czarnoprochowa + ładunki i amunicja, Razor Claws, Police Baton, Punch Gun, 2x Knife, Machete, 5.56mm Pistol, Machete Gladius, 2x Spectacles, Fuzzy painting).

Deadline standard, do południa zbliżającej się niedzieli.

I pozwolicie, że jak bumerang wrócę do tematu mojego jakże niestanowczego i nie-mgowskiego wahania się co do kontynuacji sesji. Dyskutowałem prywatnie z paroma osobami i myślę, że do początku czerwca powinniśmy na "czysto" zakończyć rozgrywkę. Jednym z głównych powodów jest fakt, że drużyna mogłaby "nie wytrzymać" nowego rozdziału - który byłby dość mocno bojowo/strategiczny i angażujący (wojna frakcji teksańskich i opowiedzenie się Drużyny B po jednej ze stron). Nie jestem pewien, czy to po prostu nie byłoby dla Was nudne - a na chwilę obecną brak mi weny aby szukać nietuzinkowych rozwiązań. Lepiej więc to zakończyć póki możemy, zanim ugrzęźniemy w bagnie niedorobionej sesji wypalonego MG. Są też inne powody, ale powstrzymam się od dalszego komentarza do momentu kiedy zakończymy sesję i zrobimy odprawę.

EDIT: Koniec Sesji.

No, wreszcie się doczekaliście. Ostatni, pękaty post wisi w temacie. Na wstępie: wybaczcie za taką dość "skondensowaną" naturę. Zależało mi na tym, by przed zakończeniem sesji przedstawić "story" Harrisa oraz mój "headcanon" dla Texasu oraz fabuły po Fallout Tactics i Fallout BoS.

Z formalności: pościągałem już karty z GDoca do swojego archiwum, możecie zrobić to samo i usunąć, cofnąłem też jak widać avatary postaci do oryginalnych. Na dniach do Waszych notesów użytkownika powrzucam notki. Zapraszam do odwzajemnienia się tym samym, i sobie nawzajem. Wszystkim obecnym graczom (włącznie z Loucipherem, pomimo śmierci postaci), sesja zostanie lada moment zaliczona do ukończonych.

Zanim jednak przerzucimy ten temat do archiwum, chciałbym trochę podyskutować o sesji. W punktach i/lub obszerniej:

1. Jak oceniacie moje mistrzowanie, oraz grę współgraczy?

2. Co poszło dobrze/świetnie? Co was pozytywnie zaskoczyło?

3. Co poszło słabo/źle? Co was rozczarowało?

4. Jak byście to zrobili po swojemu jako MG?

Ja na razie wstrzymam się od obszerniejszego komentarza, czekam na Wasze opinie.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 28-05-2019 o 15:02.
Micas jest offline