Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2019, 12:36   #560
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Czy jestem w stanie poprowadzić łódź? Jak nie to chyba coś wynajmiemy i ruszymy w kierunku Niemiec, zakładając że zatrzymamy się w neutralnym porcie i mając nadzieję, że doślą tam nam nowe fałszywe tożsamości.
- Nie. Prowadzenie kutra czy czegoś innego to ums Operator: Sternik, czy coś w ten deseń. Więc raczej musielibyście mieć kuter z obsadą która Was zabierze w podróż.


- Co do przesyłek przez Kanał no to jak mówiłem, to trochę trwa. W sprzyjających okolicznościach kilka godzin do ok pół doby w standardzie. Nie jest to większym problemem przy stacjonarnym adresie adresata ale jak się przemieszcza trzeba albo czekać aż przesyłki dogonią adresata albo podać adres z wyprzedzeniem.


- A resztę to w sumie nie wiem czy to pytania/deklarki do mnie czy to tak robicie burzę mózgów ze sobą To bym prosił o doprecyzowanie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline