Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2019, 21:58   #243
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 35 - 2037.III.21; sb; ranek

- Oki, no to mój post jest :> Termin powiedzmy, że do cz. 30.V. Czyli mniej więcej roboczy tydzień na sklejenie posta. Ale jakbyś dał radę napisać wcześniej to może i mnie by się udało wcześniej odpisać



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany) - ciężarókwa - szoferka
- Ruben; 10/10; zdrowy; (Ranga II; Skany) - ciężarówka - kierowca
- Yuan Lei; 18/20; draśnięty (Ranga II; MEC) - ciężarówka - kontener
- Frank; 10/10; zdrowy; (Ranga III; Lekki) - furgonetka - kierowca*
- Jarl; 7/10; ranny; (Ranga I; Lekki) - furgonetka - szoferka
- Hahmed; 10/10; zdrowy (Ranga I; Lekki) - pickup - kierowca*
- Dunkierka; 10/10; zdrowa; (Ranga I; Zbrojny) - pickup - paka
- Junior; 10/10; zdrowy; (Ranga I; Zbrojny) - pickup - paka







- Oki, doki. Więc kontrola drogowa przebiegała mniej więcej rutynowo. Czyli gliniarze wylegitymowali dwie osobówki przed ciężarówą a potem obsadę cieżarówki. Poszło całkiem standardowo. Czyli wyłączyć silnik, otworzyć drzwi (w osobówce łapy na kierownicę) i dokumenty do sprawdzenia.

- Legendy wozu i xcomowców wytrzymały i tutaj obeszło się bez zgrzytów. Ino nie ma żadnych powiązań między obsługą a wozem czyli zainstniało podejrzenie kradzieży ciężarówki. Niemniej telefon do właściciela potwierdził co trzeba więc to też poszło dość gładko.

- Został ostatni punkt planu czyli gliny chcą zobaczyć co jest w kontenerze. Jak kontener zostanie otwarty no to MECa nie da się przegapić.

- Na koniec posta Law i Ruben siedzą w szoferce ciężarówki (Ruben za kierownicą). Campbell stoi przy otwartych drzwiach od strony kierowcy, drugi gliniarz to samo od strony pasażera. Druga para gliniarzy jest częściowo zasłonięta za radiowozami a xcomowcy są w swoich wozach. Nikt nie ma broni w łapach.

- Ewentualne dobycie broni to 1 Akcja więc wszyscy którzy by się na to zdecydowali to mają podobny czas reakcji.

- Gliniarze przy ciężarówce mają na sobie lekki pancerz (OP ok 8-9+) i broń krótką przy pasie.

- Wydaje się, że na razie traktują kontrolę rutynowo i na razie ciężarówka ani obsada nie wzbudzili podejrzeń. Ale jakakolwiek zwłoka czy marudzenie może wzbudzić takie podejrzenia.

- W tej turze chciałbym wiedzieć jak byś chciał rozegrać tą scenę. Czyli co i jak z tym otwieraniem konteneru, czy coś kombinujecie, czy otwieracie czy nie, czy jeszcze coś innego. Tak czy siak, dobrze by było rozwiązać tą kontrolę w tej turze.


---


- Chyba z mojej strony tyle. Jeśli masz jakieś pytania to pisz śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline