Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2019, 22:16   #70
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wisienki Zobacz post
Zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby grać (przynajmniej na razie) w dwóch różnych wątkach, wydaje mi się, że trudno będzie znaleźć właściwe odpisy i możemy się gubić w czasie i miejscu
Poza pierwszą kolejką gramy w osobnych Google Document, więc nikt się nie pogubi. Kalendarza i czasu pilnuję. Jeden wątek, bo to jedna wielka kronika Pogranicz, a nie opowieść o konkretnej drużynie. Gracze będą się pojawiać i odchodzić, a drużyny powstawać, upadać, mieszać się, rozrastać, zmniejszać, itd. Kronika to dobre słowo, bo rola wątku na forum sprowadzi się w zasadzie do archiwizowania naszej gry z Dokumentu.

Trochę poskąpiłaś z przedstawieniem Kwinty, ale niech będzie. Miałaś fajną przedakcję, można było coś z niej uszczknąć. Nie musicie się spieszyć, nie ucieknę.

Póki co piszę drużyna 1A, 1B, 2, ale mam nadzieję, że prędzej czy później podrzucicie mi jakieś nazwy w stylu Ostatni z Tibur, Młot na Koboldy, Widmo Zwierzoludzi, itp.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 22-05-2019 o 23:12. Powód: rozbudowałem trochę wypowiedź :)
Lord Cluttermonkey jest offline