Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2007, 18:36   #56
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Cytat:
A co do czarów posiadamy coś zapamiętane??
Odsyłam do notki o umiejętnościach. Ktoś kto nie posiada umiejętności czaroznastwo, może korzystać z zaklęć jedynie za pomocą zwojów, które po jednokrontym użyciu spalają się. Nikt z Was nie ma póki co żadnych zwojów, czyli na razie nie jesteście w stanie skorzystać z magii. Ktoś kto posiada umiejętność czarowania może uczyć się zaklęć ze zwojów. Poziom zaawansowania tej umiejętności określa jak trudnych czarów rycerz jest w stanie się nauczyć.

Cytat:
Po pierwsze, przyszedł Kharim nie SIR THORFIN!!
A po drugie, to na pewno nie czekałby na ciebie Sir Thorfin!
A po trzcei to lekki brak szacunku do niestojącego tam Sir Thorfina...
No właśnie, czasem lepiej, przeczytać swojego posta przed zatwierdzeniem, ja tak zawsze robię, a i wtedy czasem nie można uniknąć błędów. Nie zmienia to faktu, że większość z nich (zwłaszcza te absurdalne) od razu rzucają się w oczy i aż proszą się o poprawienie, wtedy można to zrobić, przed zatwierdzeniem odpowiedzi.

Cytat:
Co do nowego gracza, jeśli będzie aktywny i Ra6nar dobrze wplącze go w grę to nie mam nic przeciwko.
Coś się wymyśli. Amman czekam na Twoją kp. Podeślij mi ją do jutra na PW
 

Ostatnio edytowane przez Ra6nar : 27-07-2007 o 18:37. Powód: błąd
Ra6nar jest offline