Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2019, 22:48   #471
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Osobiście z chęcią pokombinowałbym coś z social mediami zanim Adam się "upodli" z drugiej strony pod wpływem mógłby dużo lepiej trafić do targetu Kosy

Zastanawiam się czy przedłożyć odgrywanie nad rozsądek postaci ? Jutro spróbuje jakoś z rana dać posta z krótką rozmową ze śrubą podczas transportu i paroma pierdołami. Mogę nawet wkleić coś z docka ale chciałbym żeby wspógraczę jeszcze mogli pomyśleć i się odnieść.

Na daną chwilę oprócz ekscesów używkowych Adamowi przychodzi do głowy tylko rozpętanie burzy w mass mediach chociaż wtedy może się okazać że Lynx Lynx i jego postać są kluczem do tego żeby agent Smith z PIS i jego ludzie odnaleźli nas po adresie IP patostremera

Dwa pytania

1.Jak rozumiem karta PIN z komórki Adama nie działa ?

2. Zastanawiałem się czy Adam mógłby mieć gdzieś w mieszkaniu awaryjną nokie i kartę pri paid żeby np dzwonić do dilera albo zxałątwiać ciemne sprawki

Odpisałem w docku na cenne uwagi Karla
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-05-2019 o 22:59.
Brilchan jest offline