Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2019, 08:23   #109
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Kończymy przygotowanie statku. Wyszedł nawet lepiej jak przypuszczałem. Są księżniczki mutanty, sexlalki, żule, dziadki, byli gladiatorzy a nawet keczup i musztarda. Wszyscy gracze poza Pinnem doskonale się spisali angażując się w świat i załogę. Każdy z nich dostaje darmowe rozwinięcie. Pinn masz ostatni gwizdek by dołączyć do zabawy i zyskać swoje rozwinięcie. Zwracałem uwagę, że tempo będzie spore. Poświęć trochę czasu i dołącz do nas, trzeba się zżyć z załogą zanim zaczną was zabijać.

Będzie jeszcze jeden element światotworzenia czyli tablica ogłoszeń, z której wybierzecie swoją misję. Oczywiście wątki waszych postaci i załogantów będą się przewijać. Będzie też ogólny wątek fabularny. Ale tak na prawdę jesteście najemnikami więc macie wybór.

Pozostała nam do ustalenia jeszcze forma gry. Ja sugeruje gdoca w tempie ok 4 odpisów na tydzień (z reguły odpisuję w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki do południa).
 
Fenrir__ jest offline