Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2019, 12:14   #34
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Dobra, w sumie mamy plan (wczoraj byłe trochę zaspany jak czytałem kom.) więc robimy to po Draugowemu. Post mój w przecięgu 2h.

EDIT PO POSTOWY:

Mam nadzieję, że w poście przedstawiłem dość jasno sytuację. Kelsan pozbył się bandyty na ganku, a przez głośną muzykę nikt tego nie słyszał. Dopiero wybuch beczek zwrócił uwagę gangerów. Wybiegło ich trzech, 2 ludzi i 1 Nikto. Draug ich załatwił. To samo stało się po chwili z Gammoranami. W środku może być jeszcze parę przeciwników, ale wiedząc o snajperze ukryli się w domu.

Jest jeszcze tylnie wyjście z magazynu. Mogę powiedzieć, że przed atakiem nie było tam nikogo.

Jeśli Katykam rzuci się sprintem spokojnie dotrze po chwili do Kelsana.

Draug musi zdecydować czy zostaje na pozycji snajperskie czy korzystając z plecaka odrzutowego dołącza do kompanów.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 24-05-2019 o 13:37.
Pinn jest offline