Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2019, 14:51   #562
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 16 - 1940.III.15; pt; przedpołudnie; Dunkierka

- No to mój post jest :> Mam nadzieję, wrócić do standardowego trybu cotygodniowego postowania :> Termin na tą turę powiedzmy do cz. 30.V. Od pt chiałbym zabrać sie za swój post.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; -;zdrowa; zmęczenie od -1 (od 16:30 -2)
st.ag Kenneth Hawthorne 10/10; -; zdrowy; zmęczenie -1 (od 14:30 -2)
st.ag George Woods 10/10; -; zdrowy; zmęczenie -1 (od 12:30 -2)
mł.ag Evelyn Leigh 9/10; -; draśnięta; zmęczenie -1 (od 11:30 -2)


---




- Elf przysłał mi pw o rezygnacji z sesji. Więc Panie Elf, dzięki za spróbowanie zmajstrowania postaci w tej sesji i wzięcie w niej udziału. Evelyn na pewno zostawiła swój koloryt w tej sesji. Dzięki za wspólną grę i info o rezygnacji.

- Dlatego jak z powyższego wynika, Evelyn raczej odpadnie z zespołu. I dlatego "nie udało się" załatwić nowych dokumentów dla niej. Może zostać w Dunkierce, wrócić do Paryża, Londynu czy udac się z resztą agentów do Zeerburgge no ale na teren Niemiec nie ma przepustki aby wejść. Generalnie w tej chwili ta postać to BN do dyspozycji Noeme. A strategicznie Evelyn zostanie wypisana z zespołu po tej misji.

- Poza tym udało się wspólnym wysiłiem (świadkowie, raporty policyjne, rozmowy w kapitanacie itd.) ustalić port macierzysty "EEM 56". Jest to Eemshaven. Holenderski port przy ujściu zatoki Ems. Możecie sobie sprawdzić w GM. Port ten jest tuż przy granicy z Niemcami bo druga strona zatoki to już wybrzeże Niemiec. Świeża farba wskazuje, że nazwa może być dość nowa.

- Centrala załatwia raport i dokumenty. Ma je dosłać samolotem do Zeebrugge. Do Dunkierki to niedaleko, można tam samochodem/pociągiem dotrzeć w ok 1.5 - 2 h jazdy. O ile obędzie się bez przeszkód. Z tożsamościami to samo co poprzednio czyli w grze przyjdą gotowe ale jako Gracze możecie sobie wymyślić. Ponieważ nikt z BG nie mówi idealnie po niemiecku to raczej nie będą to dokumenty rodowitych Niemców. Mogą być jakiś obcokrajowców z państw neutralnych czy sojuszniczych Rzeszy. Jako współmałżonkowie Niemców, biznesmeni, dziennikarze itd. kto miałby interes przyjechać lub przebywać na terenie Niemiec.

- Centrala najwidoczniej szykuje się do pełnej mobilizacji aby jeśli nie przechwycić to zniszczyć ładunek ciężkiej wody. Najpierw trzeba jednak odnaleźć "EEM 56".


---


- Chyba tyle z mojej strony. Jeśli jakieś pytania czy deklaracje no to pisać śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline