Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2019, 16:13   #408
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- Cieszy mnie to panie... - prawie że księżniczka zawahała się.
- O królowej żadnej nie mam pojęcia. Z tego co wiem, to w najbliższym sąsiedztwie nie panuje żadna królowa. - Wyglądała na zawstydzoną, swoim brakiem wiedzy. - Wybaczcie, ale niestety nie przykładałam się za bardzo do lekcji. O dalszych królestwach nie wiele pamiętam. Ale może nie chodzi o kraj... - zamyśliła się - Raz posłuchałam jak mówili o jakiejś piratce. Ale o kim dokładnie to nie wiem. Może znowu chcą się zebrać pod wspólną bandera i uderzyć na któreś z portowych miast.
- Mało przy mnie mówili, ten który mnie zabrał z twierdzy ucinał wszelkie rozmowy swoich podwładnych. I to w dosyć obelżywych słowach. - Dodała na koniec z oburzeniem. Chyba trochę udawanym, ale wszak pannie z dobrego domu nie wypadało znać tak plugawych słów.
 
Mike jest offline