Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2019, 22:03   #155
Jessica Hyde
 
Jessica Hyde's Avatar
 
Reputacja: 1 Jessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputację
Pomysł z poszukiwaniem zaginionej krewniaczki może był i dobry, ale - jak to często z pomysłami bywało - zakończył się całkowitym brakiem sukcesu.
- Za dobrze wyglądamy i nie wzbudzamy zaufania - powiedziała Liwia, spoglądając na swego towarzysza. - Aż dziw, prawda?
- Zaiste, zaiste
- odpowiedział Konrad. - Nigdy bym nie uwierzył, gdybym tego nie zobaczył na własne oczy - dodał z ironią.
- Prawdę mówiąc to zawsze uważałam, że uroda to twoja największa wada i teraz mamy na to dowód - zażartowała.
- Ranisz me serce takimi komplementami - odparł, z udawanym smutkiem, Konrad. - Ale zawsze uważałem, że jeden twój uśmiech powinien skłonić każdego mężczyznę do podzielenia się wszystkimi sekretami... - Obrzucił ją uważnym spojrzeniem, zwracając uwagę (nie da się ukryć) nie tylko na jej twarz.
- Chyba mylisz mnie z Lorą, mój drogi Konradzie - odparła z uśmiechem i dodała: - Zamiast na moich atutach, lepiej skupmy się na wskazówkach pana Wolkena.
- Wiesz dobrze, że ostatni raz pomyliłem was gdy miałyście po cztery latka
- uprzejmie przypomniał jej Konrad. - Ale masz rację... O twoich atutach porozmawiamy później, chociaż nie uważam, by była to rzecz mniej ważna, niż wspomniane wskazówki.
- Z pewnością będzie ku temu okazja
- odparła łagodnie Liwia, które to słowa Konrad skwitował lekkim uśmiechem.
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 24-05-2019 o 22:06.
Jessica Hyde jest offline