Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2019, 14:28   #9
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
No to zacznijmy od filmiku, w spoilerze wrzucam Ci link do YT, jak nie będzie działał to spróbuj wyczyścić cache przeglądarki, DNS systemu, może gdzieś Ci się wkradł błąd.
https://youtu.be/_o6-0AHnfXA



A teraz o prawach i powinnościach drugiego misia.

Najważniejsze jest dla mnie by w momentach kiedy ja nie będę miał czasu drugi MG mógł przejąć pałeczkę tak by zachować regularność odpisów, i w drugą stronę.

Kolejną kwestią są NPC, mi kompletnie nie wychodzi tworzenie realistycznych dialogów pomiędzy NPCami których tworzę, więc mam nadzieję, że z drugim misiem uda nam się stworzyć ciekawsze, lepsze w odbiorze dialogi.

Co do fabuły to również nie pogardzę drugim mózgiem, zwłaszcza ładnie pofałdowanym.

O mechanice nawet nie warto wspominać, jest tak prosta, że nawet bez MG gracze sobie z nią poradzą.

Podsumowując i odpowiadając na twoje pytanie, po równo. :cf

Szczegóły były by już do obgadania via PW lub przez jakieś komunikatory, discord np.



PS No i oczywiście chodzi mi też o to by obaj MG mieli z sesji trochę zabawy, a władza absolutna nie jest imho zbyt zabawna.
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 25-05-2019 o 22:29.
Googolplex jest offline