Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2019, 18:42   #1551
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Podsumujmy:

Bert i Galeb robili zakupy - listę Galeba mam, ale co Bert kupuje nie mam pojęcia.

Wizyta w karczmie (żarcie, kąpiel, nocleg w pokoju) kosztowała każdego po półtorej korony, Berta obciążam dodatkową półkoronówką za umieszczenie zwierząt w stajni i koszt pomocy medycznej dla nich.

Plan Galeba niewykonany - Galeb zaproponował, Loftus poczarował by było łatwiej, Leonora byłą gotowa, Gustaw nic nie zrobił. Hakon w sesji napisał co innego, a i w komentarzach pisał o machaniu glejtem.

Doceniam improwizację Leonory, a test zdała (Ogłada + pomysł i pomoc Loftusa wystarczyły), zatem nie będzie przesłuchania ani walki w karczmie. Ale inne konsekwencje i owszem.

Akcję puściłem dalej, teraz macie wybór na moście - jeśli chcecie coś zrobić to proszę o deklaracje, jeśli nie - polecimy dalej.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 25-05-2019 o 19:05.
hen_cerbin jest offline