Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2019, 22:51   #481
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Noraku, a zaglądałeś do linka, który mi wysłałeś? Bo moje komentarze są tam od przedwczoraj

Lynx Lynx, szkoda, ale rozumiem. Jeśli chcesz, coś jeszcze dorzucić coś zgodnie z propozycją Brilchana, to śmiało. Jeśli nie, to przejmę twoją postać, a potem... nie wiem. Może pójdzie w świat. Zobaczymy.

EDIT:
Jest jeszcze jedna opcja, może dwie. Jeśli chcesz, to możesz stworzyć nową postać. Albo zmienić osobowość, co dałoby się uargumentować fabularnie.
Chyba, że czynnikiem decydującym jest tu doc. Jak pisałem, nie wymagam go do niczego innego niż dialogi z NPC, a i to nie zawsze. Mimo wszystko pozostali zdecydowali się na używanie go i w żadnym wypadku nie będę tego zabraniał.
Tyle mogę zaoferować, decyzja jest twoja
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 25-05-2019 o 23:32.
Alaron Elessedil jest offline