Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2019, 01:13   #26
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Główny problem z czytaniem 40k polega na tym że większość tytułów jest po angielsku. Jeśli to nie problem...

Ok, ja mam przeczytane tak mniej więcej jedna trzecią tego co opublikowało Black Library. W kwestii rekomendacji: Zaczynasz 40k od Trylogii Eisenhorna, bo to dobre wprowadzenie do universum. Potem, z racji tego kim gramy, polecam Duchy Gaunta. Obie serie są autorstwa Dana Abnetta, w mojej opinii jednego z najlepszych pisarzy 40k. Nekropolia, trzeci tom Duchów, to w dalszym ciągu moja ulubiona powieść z Gwardią.

A potem, pytanie jest co lubisz. Ja, przykładowo, kocham Herezję Horusa, ale to ponad pięćdziesięcio tomowa seria, więc nie wszystkim pasuje. Jeśli będziesz mieć okazję, Legion of the Damned jest wspaniałą książką.

Edit.

Post poszedł. Hope it's to your liking.
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli

Ostatnio edytowane przez Darth : 26-05-2019 o 02:15.
Darth jest offline