Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2019, 22:51   #483
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Z ważnych informacji: KlaneMir, zatrzymałem, bo nie wiem czy po takiej informacji będziesz chciał jeszcze czegoś poszukać, czy nie.

Z Grave Witch będę chciał przeprowadzić mały dialog.

Noraku, jeśli w najbliższych dniach (do jutra) nie będzie posta od pozostałych z loftu Adama, to wrzucę fragment dla ciebie. Przy okazji: Patricia próbowała poruszać się jako cień we wszystkich trzech wymiarach, jakie oferuje standardowa rzeczywistość. Takie małe podsumowanie działań. Może podda ci to jakiś nowy pomysł
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline