Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2019, 16:02   #807
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
1. Mi się podobało opisy dobre, a co do graczy to starałem się doścignąć do waszego poziomu. 10/10
2. Pierwsza część co do mnie się sprowadza do pierwszej postaci. Plus koniec mnie zaciekawił, więc na możliwą kontynuacje albo na sesje Texańską pisze się. Akcja ładnie i sprawnie leciała i śmiechowo było.
3. Druga część i druga postać, która nic nie zrobiła XD Głównie to po pustkowiach łaziła i zdychała można powiedzieć, że od początku do końca XD Wiało cały czas beznadzieją i nudą trochę. W pewnym momencie przestałem mieć pomysł o czym w ogóle pisać.
4. W sumie to nie wiem nigdy MG nie byłem, ale dawałbym jakieś nagrody częściej w postaci PD czy jakiś nowych rzeczy by bardziej progres pokazać postaci.

No a ogólnie to spoko było fajnie się grało.
 
Lynx Lynx jest offline