Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2019, 22:26   #490
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Post jest krótki, ale nie ma co się rozwodzić i sztucznie go przedłużać.

Mike, dzięki za wyczyszczenie

Noraku, zupełnie nie wiem na co miałaby wpaść Patricia, ponieważ ja tylko streściłem innymi słowami to, co próbowała już robić

KlaneMir, to będzie ostatnia partia, bo zbliżamy się już do miejsca, gdzie znajdujesz głównie się starsze informacje i to, co cię nie interesuje - jakieś informacje z kraju i ze świata.
Jakbyś chciał coś rozegrać, to daj znać.

Bardiel, podobnie. Jak będziesz czegoś potrzebował, to daj znać. I żebyś mnie źle nie zrozumiał, śledzenie dalej jest możliwe. Nissan się oddala, ale wciąż możesz próbować pozostania mu na ogonie
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline