Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2019, 23:17   #808
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
1. Tak jak Lynxowi mi się podobały odpisy, bo były naprawdę fajne, choć czasem przydługawe, ale to już kwestia gustu.
2. Może nie tyle zaskoczyło, co bardzo pozytywne wrażenie miałem patrząc na ogrom pracy jaka została włożona w całą fabułę i background który się dział za naszymi plecami.
3. Hmmm... możliwe że właśnie Pustkowie doskonale oddało to co by czuły postacie. Znurzenie, beznadzieja... i to samo przeszło na graczy
4. O ile ogrom świata był pozytywnym dla mnie doznaniem to dla innych może być wadą. Jako MG pomimo wszystko zmniejszyłbym ilość przekazywanej treści by nie była przytłaczająca.
Gdybym miał prowadzić taką fabułę to bym zaznaczył, że trzeba być gotowym na to że postać się "mocno poobija" i będzie dostawała w ryj. Było to zaznaczone, ale myślę że nie dość wyraźnie.

Takie są moje przemyślenia. Tą sesję zaliczam do tych które będę chętnie wspominał
 
Stalowy jest offline