Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2019, 21:03   #565
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Z przykrością informuję, że mogę nie dać rady odpisać w tej kolejce na czas. Będę się starał wrzucić jutro posta, ale chciałem dać znać na wypadek gdyby to się nie udało. Tym bardziej, że jeśli się nie uda, to i następny dzień nie jest taki pewny.

Dlatego też napiszę, że na terenie Niemiec moja postać mogłaby, z racji znanych języków, udawać co najwyżej Rosjanina. Prawdziwego Rosjanina lub kogoś dpbrze znającego rosyjski nie oszuka, ale z innymi nie powinien mieć problemu. Imię mogę wymyślić na poczekaniu: Wasilij Pawłow/Vasilij Pavlov (w zależności od przyjętej pisowni, niepotrzebne skreślić). Może być zarówno Rosjaninem z ZSRR, jak i postrewolucyjnym emigrantem. Kim jest dokładnie i czym się zajmue to już zależy od tego w kogo zdecydujemy się wcielić, ale prawdopodobnie wzorem misji norweskiej, handlowcy byliby najlepszym rozwiązaniem.
 
Col Frost jest offline