Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2019, 21:09   #566
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Z przykrością informuję, że mogę nie dać rady odpisać w tej kolejce na czas. Będę się starał wrzucić jutro posta, ale chciałem dać znać na wypadek gdyby to się nie udało. Tym bardziej, że jeśli się nie uda, to i następny dzień nie jest taki pewny.
- Jasne, nie ma sprawy. Dzięki za info. Jakbyś dał radę dać posta no to byłoby kozacko. Jak nie no trudno, spoko masz L4 na tą turę



Cytat:
Dlatego też napiszę, że na terenie Niemiec moja postać mogłaby, z racji znanych języków, udawać co najwyżej Rosjanina. Prawdziwego Rosjanina lub kogoś dpbrze znającego rosyjski nie oszuka, ale z innymi nie powinien mieć problemu. Imię mogę wymyślić na poczekaniu: Wasilij Pawłow/Vasilij Pavlov (w zależności od przyjętej pisowni, niepotrzebne skreślić). Może być zarówno Rosjaninem z ZSRR, jak i postrewolucyjnym emigrantem. Kim jest dokładnie i czym się zajmue to już zależy od tego w kogo zdecydujemy się wcielić, ale prawdopodobnie wzorem misji norweskiej, handlowcy byliby najlepszym rozwiązaniem.
- Ok, dzięki za deklarkę. Takie coś może być jak na ten etap sesji. Resztę najwyżej się dopracuje w przyszłej turze.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline