Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2019, 23:09   #1589
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
O kupno płaszcza nim wejdziemy w góry. xd

Żeby w temacie sesji bardziej się już nie rozpychac. To każdy mag kolegium może chcieć mnie dorwać. Pierwszy zawirowania dzikiej magii, drugi zdrada kolegium (służba dla Granicznych). Oba nakazują pilną eliminacje takiej osoby. Szczególnie przez magistrów z kolegium cienia. A dla takiego to dodatkowa sprawa bo posługuje się tą magią więc można sądzić że zdradzilem jego kolegium. Tak patrząc to jestem teraz większym zagrożeniem dla kolegów niż sami graniczni (moja nadinterpretacja za podręcznikiem królestwa magii) . Mamy też info ze gobliny opanowały wzgórza po drugiej stronie rzeki.
Oczywiście mogę się mylić i oby tak było, ale Loftus stara się zachować ostrożność.

Edit: odnośnie najemników to swoje zdanie wyrażałem już parokrotnie. Ich obecność stanowi problem i zagrożenie. Obecnie po rozstaniu mogą nas łatwo sprzedać. Można to było rozwiązać wcześniej ale ta sugestia została odrzucona.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

Ostatnio edytowane przez pi0t : 03-06-2019 o 23:17.
pi0t jest offline