Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2019, 20:52   #201
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Jasne, bo to takie proste powiedzieć komuś, a w zasadzie przekonać do pomocy w porwaniu, zaszantażowaniu, nastraszeniu własnego ojca. W zasadzie co dokładnie zamierzali zrobić? Jak ma jej cokolwiek wytłumaczyć, nie wiedząc tego? Spojrzał z wyrzutem na Franko, odetchnął głośno i typowym dla siebie stylem zaczął wyjaśniać sytuację:

- Pamiętasz Zacka? Jasne, że pamiętasz, w końcu wczoraj wślizgnęłaś się do mojego pokoju żeby z nim pogadać. Głupek ze mnie. No więc sprawa wygląda tak, że chciałem go podstępem odciągnąć od możliwości wzięcia udziału w tych badaniach, ale on, tak jakby... znalazł serum i je sobie wstrzyknął. Żyje, jego stan chyba jest stabilny, ale potrzebujemy pomocy kogoś, kto zna się na tej technologii. Kogoś takiego jak... jak... twój ojciec - wyrzucił wreszcie z siebie.
 
Col Frost jest offline