Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2019, 22:42   #167
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
"Nie pamięta swojego imienia? Jakiś nieśmiertelny, czy jak?"- pomyślał Stefan -"Całkiem możliwe zważywszy w jakim towarzystwie się obracam. Pradziadek nawet twierdził, że trafił na przynajmniej jednego nieśmiertelnego. Z co najmniej jednego. Stryjek też... Ale mało kto im wierzył jeśli w ogóle, skoro mnie to ugryzło w tyłek."

Nadal trzymał ręce za sobą jak pseudo- grzeczny uczeń.

" -Jak człowiek żyje za długo to może zgubić swoje człowieczeństwo. A przynajmniej dużo łatwiej o to. Ja przynajmniej odejdę wcześniej..." - powiedział kiedyś Pradziadek Nowicki.

No właśnie Pradziadek! Nie można dać się zwariować! Może być całkiem przyziemnie wytłumaczenie.
- Ach rozumiem! To jak mój Pradziadek! Doczekał się z 9 wnucząt i 6 prawnuków. Większość wioskowych to mówiło na niego "Dziadku", bo mało kto mógł sobie przypomnieć jak miał na imię. A jak się czegoś nie używa, to łatwo zapomnieć.
I pana Bozia pobłogosławiła dużą rodziną i długim życiem?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline