Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2019, 01:12   #147
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 28 - IX.02; południe

Ok, no to post jest to czas na komenty :> Co do terminu myślę, do cz. 13.VI.



- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy;
- Marcus 6/9 RL > s: ranny; rany -4/-7;
- Alex 9/9 RL > s: zdrowy;



PD




- Dhagar i Amu po 10 PD za fajne docowanie i rozmowy z szefową.


Omówienie




- Przedpołudnie minęło na spotkaniu w "Hamiltonie" i omawianiu różnych spraw. Reszta czasu zajął rozjazd po mieście i szukanie/załatwianie swoich spraw. Z początu padała mżawka i było gorąco ale w końcu, w porze sjesty, mżawka ustąpiła pochmurnemu niebu i zrobiło się jeszcze goręcej.

- Skracając oboje BG znaleźli poszukiwanych ludzi. Vesna namierzyła Arię a Marcus Dzikiego Pazura. Oboje są w różnych pomniejszych, rodzinnych hotelach.

- W tej turze chciałbym załatwić kwestię negocjacji warunków. Lady Amari zgodziła się na takie same warunki na jakich przyjęła do pracy BG. Czyli w zamian za odnalezienie i przywiezienie czołgu z dżungli oraz pomoc w transporcie do Montgomery gdzie zostanie wypłacona nagroda. Do tego czasu wikt, opierunek, opieka medyczna na koszt Federatów. To tak w największym skrócie.


---


- Dobra, z mojej strony to chyba by było tyle. Jakby co to pisać pytania, deklarki, doci i posty
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline