Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2019, 11:19   #7
Koime
 
Koime's Avatar
 
Reputacja: 1 Koime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
Wygląda fenomenalnie! Postaram się coś przygotować Podoba mi się system postowania 5+2. Chyba że duża dostępność dokowa będzie bardzo ważna?
Witam

Niestety na dany moment nie jestem w stanie powiedzieć.

Różne osoby mają różny styl gry. Rozważam możliwość przygotowania rozwiązania, które będzie odpowiadało wszystkim, np. podział drużyny na dwie grupy, wykonujące osobne zadania (gracze preferujący gdoc będą działali na jednym froncie, osoby wolące indywidualne posty, lub mniejszą interakcję, będą działać na drugim. Obie grupy mogliby wspierać NPC-e).

Pod koniec rekrutacji wrzucę ankietę, jaki styl rozgrywki preferują różne osoby.

Już odpowiadam.

Cytat:
Napisał Zormar Zobacz post
Tylko zauważ, że ja nie pytam o sprawy lokalne pokroju "jedna rodzinka umarła na dziwną chorobę", a o sytuacje/wydarzenia na szczeblu krajowym/globalnym. O takich rzecz wieści niosą się bardzo szybko, szczególnie w takich krajach ala arabskich, ponieważ mieszkańcy stłoczeni są w osadach, a nie rozsiani po całym terytorium (ponieważ jego większość to niezdatna do życia pustyni). Może więc jednak zdradzisz? Postać raczej powinna wiedzieć coś o np. wojnie kiedy co drugi sąsiad na niej mógł być :P
Uwzględnię to w poszczególnych ST rzutów. Posty z informacjami będą wysyłane indywidualnie w trakcie rekrutacji. Już zacieram ręce na myśl, że komuś może wypaść naturalne 1

Cytat:
Napisał Zormar Zobacz post
Hmm... Sułtan posiada jakieś oddziały wojskowe skupione na magii? Np. oddział magów bojowych lub coś w tym guście?
Szczerze, nie zastanawiałem się nad tym. Pomysł bardzo ciekawy. Oddział taki musiałby bezpośrednio podlegać Wielkiemu Wezyrowi, z obawy przed możliwością buntu ze strony armii.

Cytat:
Napisał Zormar Zobacz post
Jeszcze może tak w jednym dwóch zdaniach o najbliższych sąsiadujących państwach/krainach i relacjach z Makarydią?
Informacje te nie będą raczej potrzebne w tej przygodzie. Makarydię stworzyłem niedawno. Z pewnością Makarydia prowadzi bardzo intensywną wymianę handlową (morską i lądową) z innymi nacjami (głównie import drewna i żywności). Chętnie przyjmę wasze propozycje, zwłaszcza jeśli wasze postacie stawały się przez to bardziej interesujące.

Cytat:
Napisał Zormar Zobacz post
EDIT: Dozwolone jest stworzenie autorskich zaklęć?
Oczywiście jestem gotowy przedyskutować propozycje autorskich czarów.
 

Ostatnio edytowane przez Koime : 09-06-2019 o 19:43. Powód: Post pod postem
Koime jest teraz online