Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2019, 11:50   #8
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Uwzględnię to w poszczególnych ST rzutów. Posty z informacjami będą wysyłane indywidualnie w trakcie rekrutacji. Już zacieram ręce na myśl, że komuś może wypaść naturalne 1
Szczerze mówiąc dopytuję tak o to ponieważ podczas wymyślania bardzo ważne jest dla mnie wplecenie jej w świat. Do tego daje to podstawę, na której można budować wątki w przeszłości postaci. Dla mnie personalnie bardzo kłopotliwe jest stworzenie postaci, kiedy praktycznie nic nie wiadomo o miejscu, w którym mogłaby żyć. Jakoś też zniechęcająco działa na mnie wizja, że np. robię postać weterana wojennego, a potem okazuje się, że ostatnia ważna woja miała miejsce 200 lat temu, a do tej pory tylko jakieś popierdułki bez znaczenia :P. Do tego takie ogólne informacje pozwalają sobie jakkolwiek wyobrazić nastroje panujące w mieście. Np. jeżeli była zaraza to będzie większa nieufność względem przybyszów, więcej sierot itp. a kiedy np. była jakaś wielka przegrana wojna w mieście mogą być np. zwiększone ruchy rekrutacyjne lub może to być jakaś skaza na honorze czy czymś podobny.

W skrócie chcę więcej potencjalnych haków, za które mogę zaczepić postać.
 
Zormar jest offline