Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2005, 14:07   #7
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Hmm... Dziwne. Zanim wyjechałam napisałam tutaj posta, a teraz go nie ma. Przyznac sie, kto go usunął i dlaczego?

A pisałam o WISH Clampa, którego ostatnio miałam okazję przeczytać. Co prawda tylko pół tomu, ale chyba wyrobiłam sobie o tym zdanie. Treść wyglada mniej więcej tak: pewien "twardzielski" (bo nie okazuje emocji, mało mówi itd) pan doktor uratował pewnej nocy małe stworzonko, które okazało się aniołem. W zamian za to anioł musiał spełnić jedno jego zyczenie, ale pan doktor życzeń nie miał. W związku z tym anioł zostaje z nim, aby pewnego dnia, gdyby doktorek sobie zażyczył czegoś, spełnić jego życzenie. Oczywiście w międzyczasie rozkręca się walka z demonami itp, a całość okraszona jest sporą dawką humoru, bo aniołek... no, jest raczej mało rozgarnięty i mdleje na widok jajek... W kazdym razie ja nie przepadam za męskimi parami, na dodatek chudzinki (Hoodzinki??) w wykonaniu pań z Clampa mnie jakoś... nie pasjonują. Ponieważ manga ma już kilka tomów myślę, że jakoś się to wszystko dalej rozwinie, a póki co tom pierwszy był raczej średni. Jak będę miała jeszcze kiedyś chwilkę czasu, to musze się wybrać do EMPiKa i poczytać dalej (tak to jest jak się nie ma kasy na komiksy... ).
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem