Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2019, 21:17   #45
Jessica Hyde
 
Jessica Hyde's Avatar
 
Reputacja: 1 Jessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputację

Uderzające podobieństwo dwóch ofiar nie mogło być dziełem przypadku. Najwidoczniej sprawca bardzo starannie wybierał swoje ofiary. Luiza doskonale zdawała sobie sprawę z faktu, iż ta informacja może być niezmiernie przydatna. Wiedząc czym się kieruje w swojej selekcji, łatwiej będzie stworzyć jego własny profil.

- Dziękujemy ci Swietłano za cenne informacje. Tak jak już wspomniał mój szanowny przyjaciel, warto aby kapitan również się o tym dowiedział. Jednak nie obawiaj się, możesz liczyć na nasze wsparcie - oznajmiła łagodnie Luiza.

- Mam jeszcze jedno pytanie. Anastazja była bez wątpienia wyjątkową osobą, jednak czy kojarzysz inna dziewczyną, podobna do niej z wyglądu? O równie jasnej cerze i blond włosach?
 
Jessica Hyde jest offline