Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2019, 12:45   #66
Koime
 
Koime's Avatar
 
Reputacja: 1 Koime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputację
Witam gorąco wszystkich razem i każdego z osobna ^^

Z uwagi na fakt, że wreszcie zbliża się długo wyczekiwany weekend ( ) i możliwe, że będziecie chcieli omówić kwestie związane z waszymi zgłoszeniami, chciałbym podzielić się z wami kilkoma informacjami organizacyjnymi, które mogą nam to ułatwić:

1. Po pierwsze jestem bardzo miło zaskoczony ilością zgłoszeń do sesji. Przygotowując pierwszego posta niespełna tydzień temu, przez myśl mi nie przeszło, że rekrutacja spotka się z tak dużym zainteresowaniem. Tym bardziej postaram się dołożyć wszelkich starań, aby móc sprostać waszym oczekiwaniom.

2. W dniu dzisiejszym postaram się być na GG od godziny 20:30. W wolnych chwilach będę odpisywał na wasze pytania tutaj i przez PW.

3. Jutro będę dostępny również dopiero wieczorem. Większą część dnia spędzę niestety na domowych (i ogródkowych) porządkach.

4. W niedzielę chciałbym skorzystać z pięknej pogody i wybrać się na jakąś wycieczkę. Możliwe, że uda mi się odpisać na kilka wiadomości z pomocą telefonu bezprzewodowego (czego to ludzie dziś nie wymyślą), ale niczego nie jestem w stanie zagwarantować :3

5. Jeśli nie uda mi się odpowiedzieć, na któreś z waszych pytań, zajmę się tym na początku przyszłego tygodnia (żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi!)

Pozdrawiam i życzę wam wszystkim udanego weekendu!
 
Koime jest offline