Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2007, 13:12   #12
qaz
 
qaz's Avatar
 
Reputacja: 1 qaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie coś
-Imię: Northish
-Wiek: Trudno określić
-Rasa: nieumarły
- klasa: Rouge
Ekwipunek:
Warglaive of Azzinoth (część zestawu- ten off-hand- drugiego brak) sword
Dagger of Veiled Shadows ( część zestawu) dagger
Band of Veiled Shadows ( część zestawu) finger
Cloak of Veiled Shadows( część zestawu) back
Qiraji Execution Bracers wirst
Serpentine Sash waist
Wanderer's Shoulders of the Monkey shoulders
Zandalar Madcap's Tunic Chest
Sunfury Bow of the Phoenix bow
Smokey's Lighter trinket
Jungle Ring of the Monkey finger
Swiftfoot Treads feet
Warstrife Leggings legs
ponadto Harpy Hide Quiver "kołczan", Flash Powder do zastosowania vanish. blinding powder, poiseny.

Wydaje mi się że wygląda to trochę na przepakowane więc niech ktoś sprawdzi i doradzi. Bo mam problem z dobraniem na tak wysoki poziom.
Jak na razie wydaje mi się że to z ekwipunku wszystko jednak na pewno o czymś zapomniałem więc oczekuje sugestii.

profesje: Letherworking i skinning. first aid ( bo to zaliczało się chyba do second)

-Życiorys:
Northish nie wie nic o swoim życiu zanim nie umarł (jakkolwiek absurdalnie by to brzmiało). Jako świeżo przywrócony służył długie lata swemu panu- Lichowi- jako szpieg i wywiadowca bez wolnej woli któremu wpajano wszystkie potrzebne umiejętności.( to stąd taka Klasa). Trwało to tak do czasu przybycia lady sylvanas. Gdy ona przejeła władzę a on uzyskał "wolność" nie wiedział co ma ze sobą począć. Zaoferował wówczas swe usługi Mrocznej Pani która przyjęła go życzliwie nawet jak na nieumarłą. Właśnie ta życzliwość sprawiła że zamierza jej bronić do dnia w którym zostanie unicestwiony. Jego ciał ulega bardzo powolnemu rozkładowi co nie zawsze odpowiada jego towarzyszą z tego względu stosuje najróżniejsze elixiry

Enchoreus mój nik piszemy przez Q a nie G :P

Mi taka data odpowiada Enchoreus
 

Ostatnio edytowane przez qaz : 29-07-2007 o 10:59. Powód: czas sesji
qaz jest offline