Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2019, 09:03   #206
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
Co do kasy, to Bernard wydał 10 zasobów na słabą mapę i 20 na kuca Tladina.

Cytat:
Napisał Pipboy79
trochę rozczulający dla mnie jest ten brak wiary i zaufania do innych postaci jakie awanturnicy obdarzają innych awanturników
Wynajęcie kogoś za 50-60 sztuk złota (podejrzewam, że biorąc kogoś na taką misję, to musimy zapłacić mniej więcej jak za kwartał, zgodnie z brudnopisem mechy). Za taką kwotę branie w ciemno kogoś, kogo profesja niekoniecznie musi się przydać, to jednak za duże ryzyko, przynajmniej dla mojej postaci. Stąd też wątpliwości Bernarda do korzystania z innych awanturników, chociaż pewnie głównie Ci chodzi o słowa Karla do herr Adlera.

Co do polowania, to Bernard wolałby już nie opuszczać Wolfenburga, jak jutro mają wyruszać, bo obawia się, że to ściągnie znowu jakieś kłopoty i znowu będą musieli odłożyć podróż przez jakąś kontuzję/inne ustrojstwo. Poza tym, nawet, gdyby uprosił się o muła, to podróżowanie na nim, gdy inni robią to konno, byłoby... lekko upokarzające jednak.

Jak można, to korzystam więc z tego, co kiedyś w komentach wpisałeś:

Cytat:
Napisał Pipboy79
- Ponadto zmajstrowałem generator spotkań losowych. Jeśli ktoś jest ciekawy niech wrzuci w komenty albo w post 6xk10 + 1k20. Zobaczymy wtedy kogo spotka.
Rzuty - Kostnica

Możesz mi dać znać, kogo wylosowałem, bądź zacząć spotkanie na google docu. W końcu trochę mniej zapieprzu mam w pracy, to mogę się bardziej uaktywnić, niż tylko dać posta na ostatni moment
 
Zara jest offline