Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2019, 14:37   #1640
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post

Co do reszty to generalnie ciekaw propozycja, choć dalej jestem za opcją użycia materiałów wybuchowych żeby tymczasowo zablokować przełęcz. Odwrotu w stronę Karak i w przypadku przekonania khazadów do interwencji będzie można uznać przełęcz za całkowicie zablokowaną.
Na zabawę w drogę do Karak, dyplomację, zebranie sił i dopiero uderzenie na przełęcz braknie nam czasu.

Zaraz zabieram się za odpis.
Mój plan nie koliduje z zablokowaniem przełęczy - zakłada tylko dotarcie do niej i pozbycie się najemników.

Choć na początku byłem sceptyczny to rzeczywiście zablokowanie jej nawet na krótki czas, aby zastopować odpływ zasobów z Imperium, a potem przekonanie krasiów by ją zajęli i pilnowali będzie opcją lepszą.
Jedynie pozostaje kwestia - jak pilnie jest Przełęcz strzeżona i ilu partyzantów już się dostało na miejsce.


Cytat:
Ciężkie wozy zostały od razu wysłane na przełęcz, a Ostatnich zatrzymano z standardowym pytaniem. Kim są i co tu robią. Mając przygotowaną odpowiedź podróży do Karaku Ostatni nie mieli z tym problemu i szybko zostali pozostawieni sami sobie z przykazaniem, by zjeżdżali i nie tamowali ruchu.
Jest już wieczór! Jeżeli mamy ich dogonić to teraz. Później może być już za późno!
 

Ostatnio edytowane przez Stalowy : 15-06-2019 o 15:33.
Stalowy jest offline