Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2019, 18:27   #1650
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Cytat:
głowy ludzi odpowiedzialnych za mordowanie krasnoludów w Nuln
Bo to może jak z tymi samochodami na placu czerwonym, Gustaw się lekko pomylił ale:
Tak, to prawda, tylko że nie w Nuln, lecz w Wusterburg, i nie obiecał, a wspomniał, i nie krasnoludy, a ludzi, i nie mordują, a grabią.


Cytat:
Napisał Stalowy Zobacz post
Wernicky jest pracodawcą de Lange, nie na odwrót :P
I teraz pytanie do reszty:
Czy wcześniej wydarzyły się jakieś ważne rzeczy / drużyna trafiła na informacje które wskazują na jedno wielkie oszustwo?!
Ale i tak sprowadza się to do jednego, można tworzyć teorię spiskowe, oskarżać agentów chaosu i itd, ale patrząc od początku - czyli wydarzeń z koszar w Nuln, to zwyczajnie dogadali się między sobą. W którymś miejscu w II części o ty dyskutowaliśmy o motywacji Elektorki, wydaje mi się że nawet jakiś czas temu to tutaj poruszyłem w komentarzach. Ale była wersja, że jak nic to kultyści i chaos... Teraz tylko nie bardzo mam czas obu tych rzeczy szukać.

A co do informacji, to możliwe, że ktoś je zachował dla siebie w I i II części, a może coś mi uciekło.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline